Придбати
Новини
Статті
!--
Зв’язок

Родина

 • DSC_0183
  Олександра Теліженко

  Ім’я Олександри Теліженко невіддільне від історії сучасного українського мистецтва. Усе своє життя мисткиня присвятила мистецтву української вишивки. Вона належить до кола тих майстрів, які, тактовно поєднуючи одвічний канон і виважене новаторство, підняли на високохудожній рівень це прадавнє мистецтво.

 • Telizhenko
  Микола Теліженко

  Народився 16 березня 1951 року у місті Звенигородці Черкаської області. В 1978 році закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва. Педагоги з фаху — В. Борисенко, В. Овсійчук, М. Курилич. З 1987 року член Національної спілки художників України. Заслужений художник України.

 • Изображение 001
  Олеся Теліженко

  Теліженко Олеся Миколаївна народилась 1984р. в Черкасах в мистецькій сім’ї. У 2007 році закінчила Львівську національну академію мистецтв. Неодноразова учасниця всеукраїнських та міжнародних симпозіумів та виставок.

 • DSC_0164
  Лариса Теліженко

  Народилася 12 грудня 1972 року в місті Олександрія Кіровоградської області. Працює переважно в жанрі обрядової ляльки, що бере свої витоки від традиційної Чигиринської народної ляльки, яку досліджував ще на початку ХХ століття Марко Грушевський.

 • DSC_0271-1
  Тарас Теліженко

  Тарас Теліженко народився в 1976 році, закінчив Київську художню Академію, за фахом – мистецтвознавець-менеджер.