Придбати
Новини
Статті
!--
Зв’язок

5 колірних трендів нової колекції

02 Квітня 2016 14:35

назва1

Колір є невід’ємним елементом формування моди. Під час створення нової колекції одягу ми зберегли класичну колірну гаму червоного, білого та чорного й додали кольори, які стали актуальними цього сезону: синій (від блакитного до «індиго”), рожевий і зелений.

 

білий1

Білий – символізує духовність, чистоту, невинність, цноту. Асоціюється з добром, доброчинністю. Щоправда, білий колір у природі ніколи не буває ідеально чистим. Присутність у ньому легких відтінків інших кольорів  надає йому холодного чи теплого психологічного звучання: білий сніг, біле молоко, біле полотно, білий лист паперу – це все ускладнені кольори. Тобто, білий колір – філософський, витончений, складний і піднесений колір.

рожевий1

Рожевий. Утворюється шляхом додавання до червоного кольору білого. Отриманий відтінок символізує безумовну любов, бо збалансовує між силою «червоного» і незайманістю «білого». Повернення цього кольору в жіночий гардероб – означає повернення істинних жіночих цінностей.

В одязі рожевого кольору жінка випромінює ніжність, лагідність, відкритість.

червоний1

Червоний – колір динамічної напруги. Дає силу, тепло, енергію. Вважається, що «кольорова гама вбрання з домінуючими відтінками червоного сприяє підвищенню тонусу і захисних сил організму».

Людина, наділена червоною енергією (знаки вогню – Овен, Лев, Стрілець) впевнено й оптимістично іде по життю, сміливо і спокійно вирішує життєві проблеми. Червоний колір був і є особливо улюбленим, популярним у народному вбранні та вишивці. Гармонізуючись із барвами природи, він дає людині здорову життєву енергію, упевненість, підсилює звучання краси.

У червоному одязі жінка почуває себе велично, урочисто й піднесено.

зелений2

Зелений – колір життя, гармонії природи. У кольоровому спектрі він стоїть посередині між гарячими і холодними кольорами, а тому несе рівновагу та заспокоєння. Асоціюється з серцем, а тому несе в собі значення щирості, глибини почуттів, душевності, доброзичливості. Сприяє поновленню сил, концентрації уваги, нормалізує тиск, заспокоює і надає стійкості розумовій працездатності.

блакитний1

 

Блакитний – колір неба і моря. Символізує незалежність, волю, жіноче начало (воду). В одязі блакитного кольору людина демонструє щирість і чесність. Колір пробуджує духовність і відсторонене споглядання.

Сукня такого кольору допоможе відчути впевненість під час публічних виступів, адже блакитний знімає внутрішню напруженість й допомагає сконцентруватись.

синій1

Темно-синій («індиго») – колір нічного неба. Символізує підсвідомість, інтуїцію. Виражає духовність, звільняє від страхів і тривог життєвої суєти, допомагає почути внутрішній голос. Сьогодні людство рухається в напрямку блакитної частини кольорового спектру. Усе більше людей з’являється серед нас із синьою аурою, яких називають «індиго». Складається враження, що всі вони разом утворюють єдине третє око людства, яке відкривається в цей період історії людей.

чорний1

Чорний колір офіційних костюмів і вечірніх туалетів. Символізує землю, надійність, відповідальність. Виступає протилежністю білого, поглинає в себе світло і всі кольори, а тому має особливе значення для людства, виступаючи складовою дуалістичної рівноваги життя. У народній філософії, де кінець виступає початком, запорукою безкінечного руху життя у Всесвіті, чорний колір був у пошані не меншій, ніж білий. Кожен колір, при змішуванні з чорним втрачає свою яскравість, тьмяніє, але набуває глибини, серйозності і вагомості. З іншого боку – кожен колір на тлі чорного прочитується і звучить з найбільшою виразністю.

Чорний несе в собі ефектність, гідність, силу, а тому широко застосовується в офіційних костюмах та вечірніх туалетах. Має в собі охоронні якості. Став особливо модним у наш час – нестабільний перехідний період в історії людства – від епохи Риб до епохи Водолія. В час непевності людина шукає підтримки стабільного чорного кольору.

 

© Олександра Теліженко. ОСНОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ